Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Project
ru: Проект

en: version
ru: версия

en: tag
ru: тег

en: Refresh
ru: Обновить

en: link
ru: ссылка

en: name
ru: имя

en: status
ru: статус

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Hours
ru: Часы

en: terms
ru: термины

en: date
ru: дата

en: Initializing...
ru: Запуск…
