Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: title
tr: başlık

en: Project
tr: Proje

en: tag
tr: etiket

en: Refresh
tr: Yenile

en: link
tr: bağlantı

en: status
tr: durum

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Hours
tr: Saat

en: terms
tr: terim

en: date
tr: tarih
