Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: title
uk: назва

en: Project
uk: Проект

en: version
uk: версія

en: tag
uk: тег

en: Refresh
uk: Оновити

en: link
uk: посилання

en: name
uk: ім'я

en: status
uk: стан

en: Feeds
uk: Потоки

en: Hours
uk: Годин(и)

en: terms
uk: терміни

en: date
uk: дата

en: Pid
uk: PID

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...
