Update feed API (6.x-1.4-rc1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: title
fr: titre

en: Project
fr: Projet

en: tag
fr: balise

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: link
fr: lien

en: name
fr: nom

en: status
fr: statut

en: Feeds
fr: Flux

en: Hours
fr: Heures

en: terms
fr: termes
