Update feed API (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: title
nl: titel

en: version
nl: versie

en: Refresh
nl: Verversen

en: name
nl: naam

en: terms
nl: termen

en: date
nl: datum

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: Rid
nl: RID
