Update feed API (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Project
pl: Projekt

en: version
pl: wersja

en: Refresh
pl: Odśwież

en: link
pl: odnośnik

en: name
pl: nazwa

en: terms
pl: terminy

en: date
pl: data
