Update feed API (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: title
sv: titel

en: Project
sv: Projekt

en: tag
sv: tagg

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: link
sv: länk

en: name
sv: namn

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: date
sv: datum
