Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Update
af: Dateer op

en: Up to date
af: Op datum

en: Out of date
af: Nie opdatum nie

en: Not secure!
af: Onveilig!

en: Can not determine status
af: Kon nie status bepaal nie
