Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Update
ar: حَدِّث

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Out of date
ar: قديم

en: Key
ar: المفتاح

en: Not secure!
ar: ليس آمنا

en: Revoked!
ar: منقوض

en: Unsupported release
ar: نسخة غير مدعومة

en: Can not determine status
ar: تعذّر تحديد الحالة
