Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Node ID
bg: Номер

en: Update
bg: Промени

en: Up to date
bg: Актуална

en: Out of date
bg: Неактуална

en: Not secure!
bg: Не защитен!

en: Revoked!
bg: Анулиран!

en: Unsupported release
bg: Версия без поддръжка

en: Can not determine status
bg: Не може да определи състоянието
