Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Node ID
ca: ID del node

en: Update
ca: Actualitza

en: Module
ca: Mòdul

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Out of date
ca: Desactualitzat

en: Key
ca: Clau

en: Not secure!
ca: No segur!

en: Revoked!
ca: Revocat!

en: Unsupported release
ca: Versió no suportada

en: Can not determine status
ca: No es pot determinar l'estat
