Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Update
cs: Aktualizovat

en: key
cs: klíč

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Out of date
cs: Zastaralý

en: Key
cs: Klíč

en: Not secure!
cs: Bezpečnostní problém!

en: Revoked!
cs: Revokováno!

en: Unsupported release
cs: Nepodporované vydání

en: Can not determine status
cs: Není možné zjistit stav
