Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Update
de: Aktualisieren

en: key
de: Schlüssel

en: Site
de: Website

en: Module
de: Modul

en: Up to date
de: Aktuell

en: Out of date
de: Veraltet

en: Key
de: Schlüssel

en: Not secure!
de: Unsicher!

en: Revoked!
de: Zurückgezogen!

en: Unsupported release
de: Veröffentlichung ist nicht unterstützt

en: Can not determine status
de: Der Status konnte nicht ermittelt werden

en: TODO
de: Aufgabe

en: Version ID
de: Versions-ID
