Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Update
el: Ενημέρωση

en: key
el: κλειδί

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Out of date
el: Μη ενημερωμένο

en: Key
el: Κλειδί

en: Not secure!
el: Μη ασφαλές!

en: Revoked!
el: Ανακλήθηκε!

en: Unsupported release
el: Έκδοση που δεν υποστηρίζεται

en: Can not determine status
el: Δεν είναι δυνατός ο προσδιορισμός της κατάστασης
