Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Out of date
eo: Malĝisdata

en: Not secure!
eo: Ne sekura!

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Unsupported release
eo: Nesubtenata eldono

en: Can not determine status
eo: Ne povas determini staton
