Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Update
et: Uuenda

en: Module
et: Moodul

en: Up to date
et: Värske

en: Out of date
et: Aegunud

en: Key
et: Võti

en: Not secure!
et: Pole turvaline!

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Unsupported release
et: Mittetoetatud versioon

en: Can not determine status
et: Oleku kindlaksmääramine ebaõnnestus
