Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Up to date
fa: به روز

en: Out of date
fa: قدیمی

en: Unsupported release
fa: انتشار پشتیبانی نشده
