Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Node ID
fi: Solmun ID

en: Update
fi: Päivitä

en: key
fi: avain

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Out of date
fi: Ei ajan tasalla

en: Key
fi: Väri

en: Not secure!
fi: Turvaton!

en: Revoked!
fi: Peruttu!

en: Unsupported release
fi: Julkaisua ei tueta

en: Can not determine status
fi: Tilaa ei voida määritellä
