Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Update
fr: Mettre à jour

en: key
fr: clé

en: Up to date
fr: À jour

en: Out of date
fr: Non à jour

en: Key
fr: Clef

en: Not secure!
fr: Non sécurisé !

en: Revoked!
fr: Révoquée !

en: Unsupported release
fr: Version non supportée

en: Can not determine status
fr: Impossible de déterminer le status
