Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Update
gl: Actualizar

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Out of date
gl: Obsoleto

en: Not secure!
gl: Inseguro!

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Unsupported release
gl: Liberación non soportada.

en: Can not determine status
gl: O estado non pudo ser determinado
