Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Update
he: עדכן

en: Up to date
he: מעודכן

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Key
he: מפתח

en: Not secure!
he: לא secure!

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Unsupported release
he: מהדורה בלתי נתמכת

en: Can not determine status
he: לא ניתן לקבוע את הסטטוס

en: TODO
he: לביצוע
