Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Up to date
hr: Ažurno

en: Out of date
hr: Zastarjelo

en: Key
hr: Ključ

en: Not secure!
hr: Nije sigurno!

en: Revoked!
hr: Opozovi!

en: Unsupported release
hr: Nepodržano izdanje

en: Can not determine status
hr: Nije moguće utvrditi status
