Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Update
hu: Frissítés

en: key
hu: kulcs

en: Site
hu: Helyszín

en: Module
hu: Modul

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Out of date
hu: Elavult

en: Key
hu: Kulcs

en: Not secure!
hu: Nem biztonságos!

en: Revoked!
hu: Visszavova!

en: Unsupported release
hu: Nem támogatott kiadás

en: Can not determine status
hu: Nem meghatározható állapot
