Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Node ID
ja: ノードID

en: Update
ja: 更新

en: key
ja: キー

en: Site
ja: サイト

en: Module
ja: モジュール

en: Up to date
ja: 最新

en: Out of date
ja: 期限切れ

en: Key
ja: キー

en: Not secure!
ja: 安全ではありません！

en: Revoked!
ja: 廃止されました！

en: Unsupported release
ja: サポートされていないリリース

en: Can not determine status
ja: 状況を確定できません
