Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Update
kk: Жанарту

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Out of date
kk: Ескірген

en: Not secure!
kk: Қауіпсіз емес!

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Unsupported release
kk: Қамсыздандырлмаған нұсқа

en: Can not determine status
kk: Статусы белгісіз
