Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Up to date
km: ទាន់សម័យ

en: Out of date
km: ហួស​សម័យ

en: Key
km: សំខាន់

en: Not secure!
km: គ្មាន​សុវត្ថិភាព !

en: Revoked!
km: បាន​ដកហូត​វិញ !

en: Unsupported release
km: ការ​ចេញផ្សាយ​ដែល​មិន​បាន​គាំទ្រ

en: Can not determine status
km: មិនអាច​កំណត់​ស្ថានភាព
