Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
