Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Out of date
ku: کۆن بووە

en: Key
ku: کلیل

en: Unsupported release
ku: وەشانی پشتیوانی لێنەکراوە

en: Can not determine status
ku: ناتوانێت ڕەوش بزانێت
