Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Update
lv: Atjaunot

en: key
lv: taustiņš

en: Site
lv: Vietne

en: Module
lv: Modulis

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Key
lv: Atslēga

en: Not secure!
lv: Nedrošs

en: Can not determine status
lv: Nevar noteikt statusu.
