Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Update
no: Oppdater

en: Module
no: Modul

en: Up to date
no: Oppdatert

en: Out of date
no: Utdatert

en: Key
no: Nøkkel

en: Not secure!
no: Usikker!

en: Revoked!
no: Tilbakekalt!

en: Unsupported release
no: Ikke støttet versjon

en: Can not determine status
no: Indekseringsstatus

en: TODO
no: Oppgaver
