Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Update
nl: Bijwerken

en: key
nl: sleutel

en: Up to date
nl: Actueel

en: Out of date
nl: Verouderd

en: Key
nl: Sleutel

en: Not secure!
nl: Niet veilig!

en: Revoked!
nl: Ingetrokken!

en: Unsupported release
nl: Niet ondersteunde versie

en: Can not determine status
nl: Kan status niet bepalen

en: TODO
nl: TE DOEN
