Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Node ID
pl: Identyfikator segmentu

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Site
pl: Witryna

en: Module
pl: Moduł

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Out of date
pl: Nieaktualne

en: Key
pl: Klucz

en: Not secure!
pl: Stanowi zagrożenie!

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Unsupported release
pl: Wydanie nieobsługiwane

en: Can not determine status
pl: Nie można sprawdzić
