Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Update
ro: Actualizare

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Out of date
ro: Expirat

en: Key
ro: Cheie

en: Not secure!
ro: Nu este securizat!

en: Revoked!
ro: Revocat!

en: Unsupported release
ro: Versiune nesuportată

en: Can not determine status
ro: Nu poate fi determinată starea
