Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Состояние

en: Node ID
ru: ID материала

en: Update
ru: Обновить

en: key
ru: ключ

en: Site
ru: Сайт

en: Module
ru: Модуль

en: Up to date
ru: Обновлено

en: Out of date
ru: Требуется обновление

en: Key
ru: Ключ

en: Not secure!
ru: Версия устарела!

en: Revoked!
ru: Отозвано!

en: Unsupported release
ru: Неподдерживаемая версия

en: Can not determine status
ru: Статус не определён

en: TODO
ru: План работы
