Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Update
sk: Aktualizovať

en: key
sk: kľúč

en: Site
sk: Stránka

en: Module
sk: Modul

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Out of date
sk: Neaktuálne

en: Key
sk: Kľúč

en: Not secure!
sk: Nebezpečné!

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Unsupported release
sk: Nepodporované vydanie

en: Can not determine status
sk: Nie je možné určiť stav
