Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Update
sl: Posodobitev

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Out of date
sl: Zastarelo

en: Key
sl: Ključ

en: Not secure!
sl: Ni varno!

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Unsupported release
sl: Nepodprta izdaja

en: Can not determine status
sl: Ne morem določiti statusa
