Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Update
sq: Rifresko

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Out of date
sq: E pa përditësuar

en: Not secure!
sq: I pa siguruar

en: Can not determine status
sq: Gjendja e katallogimit
