Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Update
sv: Uppdatera

en: key
sv: nyckel

en: Module
sv: Modul

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Out of date
sv: Föråldrad

en: Key
sv: Nyckel

en: Not secure!
sv: Ej säker!

en: Revoked!
sv: Återkallad!

en: Unsupported release
sv: Utgåva utan stöd

en: Can not determine status
sv: Kan inte fastställa status

en: TODO
sv: Att göra
