Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Up to date
ta: நிகழ்நாள் வரை

en: Out of date
ta: நாட்பட்டது

en: Key
ta: சாவி

en: Not secure!
ta: பாதுகாப்பானதல்ல!

en: Unsupported release
ta: ஒத்தசைவு இல்லாத வெளியீடு

en: Can not determine status
ta: நிலைமையை கண்டுபிடிக்க இயலவில்லை
