Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: Out of date
th: ล้าสมัย

en: Not secure!
th: ไม่ปลอดภัย!
