Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Node ID
tr: Düğüm ID

en: Update
tr: Güncelle

en: Module
tr: Eklenti

en: Up to date
tr: Güncel

en: Out of date
tr: Güncel değil

en: Key
tr: Anahtar

en: Not secure!
tr: Güvenli değil!

en: Revoked!
tr: Feshedildi!

en: Unsupported release
tr: Desteklenmeyen sürüm

en: Can not determine status
tr: Durum belirlenemedi
