Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Node ID
uk: ID документа

en: Update
uk: Оновлення

en: key
uk: ключ

en: Site
uk: Сайт

en: Module
uk: Модуль

en: Up to date
uk: Немає оновлень

en: Out of date
uk: Застаріло!!!

en: Key
uk: Ключ

en: Not secure!
uk: Небезпечно!

en: Revoked!
uk: Відмовлено!

en: Unsupported release
uk: Непідтримуваний реліз

en: Can not determine status
uk: Неможливо визначити статус

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ
