Update status aggregator (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Node ID
vi: ID node

en: Update
vi: Cập nhật

en: key
vi: khóa

en: Up to date
vi: Phiên bản mới nhất

en: Out of date
vi: Quá hạn

en: Key
vi: Khóa
