Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: On
af: Op

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project type
af: Projektipe

en: Projects
af: Projekte

en: view
af: bekyk

en: Unknown
af: Onbekend

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: update
af: opdateer

en: warning
af: waarskuwing

en: Project not secure
af: Projek is nie veilig nie

en: Project not supported
af: Projek word nie ondersteun nie

en: Invalid info
af: Ongeldige inligting

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
