Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ
