Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: اعرض

en: Core
ar: النواة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Domain
ar: النطاق

en: update
ar: حدّث

en: warning
ar: تحذير

en: ok
ar: حسنا

en: Project not secure
ar: المشروع غير آمن

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ar: هذا المشروع غير آمن طبقا لفريق أمن دروبال، ولم يُعد متاحا للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذا المشروع حالا.

en: Project revoked
ar: المشروع مسحوب

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ar: لقد سُحب هذا المشروع ولم يُعد متاحا للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذا المشروع حالا.

en: Project not supported
ar: المشروع غير مدعوم

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ar: لقد توقف دعم هذا المشروع ولم يُعد متاحا للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذا المشروع حالا.

en: No available releases found
ar: لا تتوفر أي إصدارات

en: Release revoked
ar: سُحبت النسخة

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ar: لقد سُحبت النسخة المركبة حاليا ولم تعد متاحة للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذه النسخة أو الترقية.

en: Release not supported
ar: النسخة غير مدعومة

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ar: النسخة المركبة حاليا غير مدعومة الآن، ولم تعد متاحة للتنزيل. يُنصح بشدة تعطيل كل شيء مدرج في هذه النسخة أو الترقية.

en: Invalid info
ar: معلومات غير سليمة

en: Recommended version
ar: النسخة الموصى بها

en: Failed to fetch available update data
ar: فشل جلب بيانات التحديث

en: Unknown release date
ar: تاريخ إصدار مجهول

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
ar: حاوَلَ جلب معلومات عن كل الإصدارات والتحديثات الجديدة المتوفرة.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
ar: تعذّر جلب معلومات عن الإصدارات والتحديثات الجديدة المتوفرة.

en: The name of the site.
ar: اسم الموقع.
