Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Core
bg: Ядро

en: Unknown
bg: Непознат

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Off
bg: Изключи

en: update
bg: обновяване

en: warning
bg: предупреждение

en: ok
bg: ок

en: Package
bg: Пакет

en: Project not secure
bg: Проекта не е защитен

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше оценен като незащитен от Drupal отдела по сигурноста и не е разрешен за сваляне. Моменталното деактивиране на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: Project revoked
bg: Проекта е анулиран

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше анулиран и не е разрешен за сваляне. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: Project not supported
bg: Проекта не се поддържа

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект вече не се поддръжа и не може да бъде свален. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: No available releases found
bg: Няма намерени версии

en: Release revoked
bg: Версията е анулирана

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия беше анулирана и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Release not supported
bg: Версията не се поддържа

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия не се поддържа и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Invalid info
bg: Невалидна информация

en: Recommended version
bg: Препоръчителна версия

en: Unknown release date
bg: Непозната дата на версията

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
bg: Не може да открие информация за налични нови версии и обновления.

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.
