Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: update
bs: osvježavanje

en: warning
bs: upozorenje
