Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Projects
ca: Projectes

en: view
ca: mostra

en: Core
ca: Nucli

en: Theme
ca: Tema

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Module
ca: Mòdul

en: Off
ca: Inactiu

en: Domain
ca: Domini

en: Current
ca: Actual

en: update
ca: actualitza

en: warning
ca: avís

en: ok
ca: d'acord

en: Project not secure
ca: Projecte no segur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte ha estat marcat com a insegur per l'equip de seguretat de Drupal i ja no està disponible per a baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: Project revoked
ca: Projecte revocat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte està revocat, i ja no està disponible per baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!.

en: Project not supported
ca: Projecte no suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte no està suportat, i ja no està disponible per baixar-se'l. Es recomana inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte.

en: No available releases found
ca: No s'han trobat noves versions disponibles

en: Release revoked
ca: Versió revocada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada està revocada i ja no està disponible per baixar-se-la. És molt recomanable actualitzar o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió.

en: Release not supported
ca: Versió no suportada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada no està suportada i ja no està disponible per baixar-se-la. És molt recomanable actualitzar-la o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió.

en: Invalid info
ca: Informació no vàlida

en: Recommended version
ca: Versió recomanada

en: Failed to fetch available update data
ca: No s'han pogut recollir les dades d'actualització disponible

en: Unknown release date
ca: Data de la versió desconeguda

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
ca: S'ha intentat obtenir informació sobre totes les versions i actualitzacions disponibles.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
ca: No s'ha trobat cap informació al voltant de les noves versions i actualitzacions disponibles.

en: The name of the site.
ca: El nom del lloc.
