Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: On
cs: Zapnuto

en: error
cs: chyba

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Core
cs: Jádro

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Site name
cs: Název webu

en: Off
cs: Vypnuto

en: Domain
cs: Doména

en: update
cs: aktualizovat

en: warning
cs: varování

en: Package
cs: Balík

en: Project not secure
cs: Projekt není bezpečný

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
cs: Tento projekt byl označen bezpečnostním týmem Drupalu jako nebezpečný a není již k dispozici pro stažení. Jeho okamžité vypnutí (včetně všech součástí) je velice doporučeno!

en: Project revoked
cs: Projekt revokován

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
cs: Tento projekt byl revokován a není již k dispozici pro stažení. Jeho vypnutí je velice doporučeno!

en: Project not supported
cs: Projekt není podporován

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
cs: Tento projekt již není podporován a není již dostupný pro stažení. Vypnutí všeho, co obsahuje tento projekt je velmi doporučeno!

en: No available releases found
cs: Nebylo nalezeno žádné dostupné vydání

en: Release revoked
cs: Vydání revokováno

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
cs: Vaše současné vydání bylo revokováno a není již k dispozici pro stažení. Vypnutí všeho, co obsahuje toto vydání je velmi doporučeno!

en: Release not supported
cs: Vydání nepodporováno

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
cs: Vaše současné vydání již není podporováno a není již k dispozici pro stažení. Vypnutí všeho, co obsahuje toto vydání je velmi doporučeno!

en: Invalid info
cs: Neplatné informace

en: Not checked
cs: Nezkontrolováno

en: Recommended version
cs: Doporučená verze

en: Failed to fetch available update data
cs: Nepodařilo se získat data o dostupných aktualizacích

en: Unknown release date
cs: Neznámé datum vydání

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
cs: Byl učiněn pokus o získání informací o všech dostupných nových vydáních a aktualizacích.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
cs: Nepovedlo se získat žádné informace o dostupných nových vydáních a aktualizacích.

en: The name of the site.
cs: Název webu.
